ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПРОФЕСІЙНОГО САДІВНИЦТВА

Субєкти насінництва та розсадництва на 2021 рік

Скачати
Posted on Sunday, July 11, 2021
Aмериканська суниця зі смаком ананаса
Нещодавно Wish Farms у Сполучених Штатах показали свої сорти білої суниці на Міжнародній виставці фруктів і овочів PMA під назвою «Pike-A-Boo Pineberry».
Останніми роками в світі виявлена тенденція до зростання інтересу споживачів до сортів суниці з білими ягодами такими як Даньсюе, Таосюнь, Білосніжка. Зовнішній вигляд цих ягід коливається від білого до рожевого, аромат нагадує різноманітні фрукти, а на смак солодкі і соковиті.

Американська біла суниця виведена схрещуванням північноамериканської суниці Fragaria virginiana і чилійської Fragaria chiloensis. Ягода невелика, всього близько 1,5-2,3 см в діаметрі, а шкірка біла, світло-рожева або світло-помаранчева. Оскільки на смак ягоди схожі на ананас, люди часто називають її «ананасова ягода».
«Ананасові ягоди» вперше були схрещені голландськими фермерами і почали з’являтися в Сполучених Штатах приблизно в 2012 році. Ця суниця повністю стигла, коли зовнішня шкірка рожева, смак досягає свого піку, а смак нагадує ананас, грушу та персик.

Wish Farm — це сімейний бізнес, заснований у 1922 році, і одна з найбільших суничних ферм у Сполучених Штатах. Компанія зосереджена на виробництві та реалізації ягід і досягла можливостей цілорічного постачання продукції. Плантації розташовані в Каліфорнії, Джорджії, Північній Кароліні та Мексиці. На даний момент господарство займається вирощуванням 5 культур, а саме суниця, чорниця, малина, ожина та біла суниця .