ГОЛОВНА КОНТАКТИ БІБЛІОТЕКА АНАЛІТИКА РИНКУ НОВИНИ АГРОТЕХНІКА
МАГАЗИН
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
ПРОФЕСІЙНОГО САДІВНИЦТВА
Італійський досвід маркетингу міні-яблук.
Новозеландські виробники вже кілька років успішно продають дрібні яблука під брендом Rockit. Італійці впроваджують подібне рішення, присвячене дітям. Міні-яблука продаватимуться під брендом «le piccoline», а упаковка – іграшкова.
Під торговою маркою «le piccoline», що перекладається як «маленькі», консорціум Melinda має намір продавати італійський сорт яблук Issaq®. Ці яблука, як і Rockit, з максимальним діаметром до 50 міліметрів.
Їх відрізняє дуже маленьке насіннєва камера, що робить їх ідеальним перекусом на роботі або доповненням до обіду для дітей.

Варто звернути увагу на чудовий маркетинг і упаковку. Яблука – продукт, присвячений дітям. Фруктова упаковка (5 штук) має форму іграшкового транспортного засобу: літака, поїзда чи автобуса. Таким чином консорціум хоче мінімізувати кількість втрат, та знайти комерційну нішу нестандартній продукції.

З’ївши яблука, діти можуть виготовляти іграшки з упаковки і повторно використовувати їх таким чином. Пл
оди інтенсивно червоні, солодкі і дуже хрусткі. Тому це ідеальний вибір для дітей.